دنبال میکنم

تخفیفات شگفت انگیز در صفحه اینستاگرام هایپرگل

پیام میفرستم

پشتیبانی سریع واتساپ فروشگاه هایپرگل

پشتیبانی 49 00 00 43 - 021 داخلی 116

شماره تماس: 02143000049

0

عضویت

پس از وارد کردن آدرس ایمیل لینکی به ایمیل شما ارسال میگردد که حاوی لینک تعیین رمز عبور است.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش و برای تجربه خرید بهتر استفاده میشود

محبوب‌ترین گل‌های بهاری کدام اند؟

در باغ‌ها همه چیز در بهار از خواب زمستانی بیدار می‌شود. گل‌ها اوایل بهار نیز شکوفا می‌شوند و ظاهری دوست داشتنی به منطقه می‌دهند. از اواخر اسفند تا اوایل فروردین، گل‌های بهاری شکوفا می‌شوند، اما این امر بیشتر به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. گل‌های بهاری کدام اند؟ بهار انتقال از زمستانی تاریک به […]

گل های بهاری
27 فروردین 1402
jabar
مجله هایپرگل
200 views

در باغ‌ها همه چیز در بهار از خواب زمستانی بیدار می‌شود. گل‌ها اوایل بهار نیز شکوفا می‌شوند و ظاهری دوست داشتنی به منطقه می‌دهند. از اواخر اسفند تا اوایل فروردین، گل‌های بهاری شکوفا می‌شوند، اما این امر بیشتر به شرایط آب و هوایی بستگی دارد.

گل‌های بهاری کدام اند؟

بهار انتقال از زمستانی تاریک به فصلی روشن‌تر و شادتر است. گل‌های زیبا در این زمان از سال از زیر برف بیرون می‌آیند و از اسفند تا اردیبهشت شکوفا می‌شوند. این‌ها گل‌های بهاری هستند و حال و هوای شادی را به تغییر فصل گرم می‌دهند.

محبوب‌ترین گل‌های بهاری

در زیر چند نمونه از محبوبت‌ترین گل‌های بهاری آمده است.

گل‌های بهاری زعفران

گل زعفران

زعفران نوعی گل بهاری چند ساله است که در مناطق کوهستانی یافت می‌شود. بسیاری از مردم در بهار به این مکان‌ها می‌آیند تا کل مزارع پوشیده از این گیاهان را مشاهده کنند. گرچه این گل در باغچه‌های خانگی هم بسیار جذاب اند. این گل‌ها به دلیل رنگ پر جنب و جوششان از سایر گونه ها متمایز می‌شوند. اگرچه زعفران با دمای سرد سازگار است، اما برای رشد به حداقل نور خورشید نیاز دارد. همچنین اهمیت خاک مرطوب را نمی‌توان نادیده گرفت.

گل‌های بهاری پامچال

گل‌های بهاری

پریمیولا نام دیگر گل پامچال است. این گل در مناطق کوهستانی یافت می‌شود. از آنجایی که برخی از گونه‌های آن در برابر هوای سرد مقاوم هستند، می توانند تا اوایل اسفند شکوفا شوند. ماه های فروردین و اردیبهشت رایج‌ترین زمان برای شکوفه دادن چنین گل‌هایی است. پامچال در رنگ‌های مختلفی از جمله سفید و زرد وجود دارد، اما می‌توان آن‌ها را در رنگ‌‎های دیگر نیز یافت.

گل‌های بهاری لاله

گل لاله

گل لاله یک گل رایج در سراسر اروپا است. جالب است بدانید بیش از هزاران گونه لاله وجود دارد. بسیاری از این گل‌ها به حدی کمیاب هستند که منجر به گرانی آن‌ها شده است. اما هزینه انواع استاندارد آن مناسب است. گل‌های لاله به شرایط ایده آل برای رشد نیاز دارند. به نظر می‌رسد کشور هلند بهترین مکان برای کشت این گل است. با این حال، آن‌ها را می‌توان به راحتی در مکان‌های دیگر با مراقبت مناسب رشد داد.

گل‌ بهاری نرگس

گل‌های بهاری

گل نرگس یک گل ساده بهاری است که برای رشد به شرایط خاصی نیاز ندارد. کشت این گل برای باغبانان تازه‌کار که تجربه زیادی با گیاهان ندارند ایده آل است. نرگس‌ها رنگ‌ها و تاج‌های (مرکز) مختلفی دارند. بخش مرکز معمولا به رنگ زرد یا نارنجی است. تاج‌های صورتی نیز ممکن است در برخی از انواع یافت شوند.

گل‌ بهاری پیونی

گل‌های بهاری

گل پیونی چینی محبوب‌ترین گل این نوع است. این گل در شکوفه‌های بزرگ صورتی یا سفید شکوفا می‌شود. آن‌ها رایحه مشخصی دارند که ممکن است از راه دور تشخیص داده شود. این گیاه در اردیبهشت شکوفا می‌شود، اما بسته به مراقبت، تغذیه و شرایط آب و هوایی ممکن است تا پایان خرداد شکوفا شود.

گل پیونی و سایر گل‌های بهاری به خاک غنی و مغذی که تا حدودی اسیدی و مرطوب است نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که آن‌ها از بادهای قوی که می‌تواند ساقه را بشکند محافظت می‌شود.

گل‌ بهاری بابونه

گل‌های بهاری

دیزی‌ها به گل‌های چمنزاری معروف هستند که در بهار شکوفا می‌شوند. همانطور که معلوم است می‌توان آن‌ها را در باغ نیز پرورش داد. در نتیجه به سادگی می‌توانید گونه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. صرف نظر از اینکه کدام گزینه را انتخاب می‌کنید، به خاک توجه کنید. باید سرشار از مواد مغذی، کمی اسیدی و مرطوب باشد.

کلام پایانی

آیا کسی را می‌شناسید که تولد او در بهار باشد؟ فقط به این دلیل که به آن‌ها فکر می‌کنید، یک دسته گل از گل‌های بهاری مورد علاقه‌اش را برایش بفرستید. هایپرگل مجموعه‌ای از دوست داشتنی‌ترین گل‌های بهاری و دسته گل‌های زیبا دارد.