دنبال میکنم

تخفیفات شگفت انگیز در صفحه اینستاگرام هایپرگل

پیام میفرستم

پشتیبانی سریع واتساپ فروشگاه هایپرگل

پشتیبانی 49 00 00 43 - 021 داخلی 116

شماره تماس: 02143000049

0

عضویت

پس از وارد کردن آدرس ایمیل لینکی به ایمیل شما ارسال میگردد که حاوی لینک تعیین رمز عبور است.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش و برای تجربه خرید بهتر استفاده میشود

5 روشی که طراحان داخلی از گل‌ها استفاده می‌کنند

از هر طراح داخلی بپرسید، آن‌ها لیستی از گلفروشان، بازارهای گل و طراحان منظره را آماده خواهند کرد. گل‌ها و گیاهان اغلب یکی از مهم‌ترین ارکان طراحی خانه هستند. به نظر می‌رسد، چیدن گل‌ها و گیاهان عالی برای خانه شما می‌تواند آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید. هایپرگل در این مقاله، چند […]

09 خرداد 1402
jabar
مجله هایپرگل
427 views

از هر طراح داخلی بپرسید، آن‌ها لیستی از گلفروشان، بازارهای گل و طراحان منظره را آماده خواهند کرد. گل‌ها و گیاهان اغلب یکی از مهم‌ترین ارکان طراحی خانه هستند. به نظر می‌رسد، چیدن گل‌ها و گیاهان عالی برای خانه شما می‌تواند آسان تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید.

هایپرگل در این مقاله، چند نکته از طراحان داخلی برتر را گردآوری کرده‌ است تا بتوانید خانه خود را مانند یک طراح، طراحی کنید. با ما همراه باشید.

اولین تاثیر را با دسته گل‌های روشن ایجاد نمایید.

در حالی که ممکن است وقتی هر روز از فضاهای خانه خود عبور می‌کنیم، زیاد به سرسراها یا راهروهای ورودی خود فکر نکنیم، اما آن‌ها یکی از اولین فضاهایی هستند که مهمانان شما می‌بینند. یک دسته گل روشن یا یک چیدمان فصلی روی میز ورودی، سبک شما را به نمایش می‌گذارد، جرقه مکالمه رخ می‌دهد و بلافاصله احساس خانه را به خانه شما می‌دهد (به علاوه بوی فوق العاده‌ای که دارند!).

اگر چیزی با قدرت ماندگاری بیشتر می‌خواهید، یک گیاه آپارتمانی یا ارکیده چشمگیر را برای سرسرا انتخاب کنید.

گل در راهرو

به هر اتاقی با گیاه بافت و رنگ اضافه کنید.

گل‌ها و گیاهان یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد تغییر در فضا هستند. تعویض رنگ دیوار اتاق نسبت به تعویض کامل مبلمان به تلاش و سرمایه کمتری نیاز دارد. گیاهان آپارتمانی بافت زیبا و ارگانیکی دارند و می‌توانند فضای بزرگتری را پر کنند و عمق و ابعاد چشم نوازی به اتاق اضافه کنند و گل‌ها راه آسانی برای جذب رنگ هستند. فرقی نمی‌کند یک فضای خنثی را با شکوفه‌ای پررنگ‌تر تضاد کنید یا در یک پالت تک رنگ بمانید، گل‌ها فوراً طرح رنگ هر فضایی را بهبود می‌بخشند.

گل در نشیمن

زیبایی شناسی خود را جشن بگیرید.

چه ترجیحات طراحی شما بیشتر کلاسیک باشد یا عاشق یک خانه شیک و مدرن باشید، چیدمان گل شما می‌تواند مکمل آن باشد. اگر به سبک خانه‌های مزرعه‌ای علاقه دارید، چیدمانی از گل‌های بافت‌دار و روستایی با فضای سبز فراوان را امتحان کنید، در حالی که چیدمان متراکم‌تر و کامل‌تر از گل‌های مورد علاقه کلاسیک با دکوراسیون سنتی زیبا است. شاخه‌های گلدار، مانند شکوفه‌های گیلاس، در فضایی مینیمالیستی‌تر ظاهر زیبایی را به وجود می آورند.

گل‌ها

فضاهای پرت شده را با گیاهان خانگی پر کنید.

همه ما آن گوشه یا گوشه عجیب و غریبی داریم که نمی‌دانیم با آن چه کنیم، جایی که خالی به نظر می‌رسد اما کامل هم متناسب با یک تکه مبلمان نیست. این زمانی است که طراحان داخلی به گیاهان آپارتمانی روی می‌آورند. یکی برای هر فضایی وجود دارد، از گیاهان با اندازه‌های متوسط، مانند زنبق یا تا گیاهان بزرگ داخلی مانند گیاهان لیلیوم یا پرندگان بهشتی. نوع نوری که محل دریافت می‌کند نیز به شما اطلاع می‌دهد که چه نوع گیاهی در آن محیط رشد می‌کند.

گل‌ها

قفسه‌ها را با گل‌های تازه طراحی کنید.

اکسسوری‌ها آخرین اثر یک طراح داخلی در یک فضا هستند و گل‌های تازه اغلب چیزی هستند که همه آن را به هم گره می‌زند (شکوفه‌های تازه هر روز گلدان خالی را شکست می‌دهند!). بازسازی یک قفسه کتاب یا میز قهوه یک پروژه آسان برای آخر هفته است که می‌تواند تأثیر زیادی بر فضای شما بگذارد. ترکیبی از کتاب‌ها، اشیاء (مانند گلدان، سینی، جعبه‌های تزئینی، و مجسمه‌ها) و آثار هنری یا عکس‌هایی که ارتفاع و بافت متفاوتی دارند، هر قفسه‌ای را جذاب می‌کند.

گیاه

سخن پایانی

برای ایجاد یک دکوراسیون زیبا در خانه به کمک گل‌ها رعایت چند نکته کلیدی لازم است. برای تهیه گل‌های زیبا برای فضای خانه‌های خود همین الان با همکاران ما در هایپرگل تماس بگیرید و گل و گیاه زیبای مد نظر خود را تهیه نمایید.